Naujienos

Atnaujinti edukaciniai užsiėmimai Pilies muziejuje

Klaipėdos Pilies muziejuje šiuo metu atnaujinti trys edukaciniai užsiėmimai, kuriuose dalyvauti  kviečiame įvairaus amžiaus mokinius bei jų mokytojus.

SURASK PILIES LOBĮ
(5–7 metų ikimokyklinukams ir 1­–4 klasių mokiniams)

Tamsiame Klaipėdos pilies požemyje paslėptas lobis, kurį pavyks surasti tik patiems dėmesingiausiems mažiesiems ,,archeologams“. Užsiėmimo metu vaikai susipažins su archeologo profesija ir darbo įrankiais, apžiūrės senovinius Klaipėdos piliavietės radinius bei dalyvaus komandiniame žaidime. Ateik ir surask pilies lobį!

O TUO METU KLAIPĖDOJE... IR LEGENDOS SKAMBĖJO
(3–7 klasių mokiniams)

Laukiame visų, kuriuos domina šešėlių teatras bei paslaptingos Klaipėdos (Memel) Pilies legendos. Užsiėmimo metu tapsite ne tik žiūrovais, bet ir aktoriais ar net režisieriais. Įžengdami į kūrybos pasaulį, pažinkite Klaipėdos istoriją kitaip!

VIDURAMŽIŲ PRAMOGOS IR ŽAIDIMAI
(8–12 klasių mokiniams)

Jus domina paslaptinga viduramžių istorija? Ar žinote, kaip pramogavo anų laikų žmonės? O ar susimąstėte, jog praeitis įtakoja ir dabartinį mūsų gyvenimą? Jei taip – kviečiame atvykti į Pilies muziejų ir dalyvauti protmūšyje ,,Viduramžių pramogos ir žaidimai“.

*     *     *     *     *

Užsiėmimų laikas: II–VI nuo 10 iki 16 val.
Adresas: Priešpilio g. 2, Klaipėda
Užsiėmimo trukmė: 1 val.
Kaina: 0,58 Eur dalyviui
Grupės dydis: nuo 10 iki 25 žmonių
Išankstinė registracija tel. nr. +37060117617

© D. Nikitenkos nuotr.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.