Naujienos

Edukaciniai užsiėmimai, skirti Pasaulinei knygos dienai

Ar žinojote, kad balandžio 23 d. yra Pasaulinė knygos diena? Šia proga Mažosios Lietuvos istorijos muziejus kviečia visą balandžio mėnesį dalyvauti specialiuose teminiuose edukaciniuose užsiėmimuose.

  • Knygų keliais po Mažąją Lietuvą (NAUJIENA!)

Skiriamas 5–12 kl. mokiniams. Užsiėmimo metu moksleiviai susipažins su lietuvių raštijos pradininkais ir puoselėtojais, lietuviškų knygų bei periodikos raida Mažojoje Lietuvoje. Visi pamokos dalyviai galės pasigaminti degtukų dėžutės dydžio užrašų knygutę.

Kaina – 0,87 Eur/moksleiviui

  • Senoji grafika

Skiriamas 4–12 klasių mokiniams. Kviečiame savo pačių rankomis kurti atvirukus, paveikslėlius ar kitus širdžiai mielus grafikos darbus. Užsiėmimų metu visus norinčius pamokysime pasigaminti linoraižinio klišę bei savo kūrinėlius atsispausti spaudos staklėmis.

Kaina – 0,72 Eur/moksleiviui

 

  • XIX amžiaus mokykla Mažojoje Lietuvoje (NAUJIENA!)

Skiriamas 4–8 klasių mokiniams. Užsiėmimo metu susipažinsite su pirmųjų mokyklų atsiradimo istorija, dėstomomis disciplinomis, to meto mokymosi priemonėmis, mokinio elgesio taisyklėmis bei bausmėmis, kurios buvo taikomos nepažangiems mokiniams. Pamokėlės dalyviai taip pat turės atlikti įvairias praktines užduotis.

Kaina – 0,58 Eur/moksleiviui

*                    *                    *

Užsiėmimų vieta: Mažosios Lietuvos istorijos muziejus (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda)

Užsiėmimų laikas: II–V nuo 10.00 iki 16.00 val.

Grupės dydis: nuo 10 iki 25 žmonių

Užsiėmimo trukmė – 1 val.

Užsiėmimai vedami tik lietuvių kalba

Išankstinė registracija tel. (8 46) 410527

Užsiėmimai vedami nuo 2018 m. balandžio 12 iki 27 dienos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.