Ekskursija „Sunaikintų miesto kapinių istorija“

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus kviečia

į ekskursiją Skulptūrų parke

SUNAIKINTŲ MIESTO KAPINIŲ ISTORIJA

Tai paslaptinga ir jaudinanti kelionė po mūsų miesto praeitį.

2020 metais minėsime 200-us metų nuo miesto kapinių įkūrimo toje vietoje, kur šiandien yra Skulptūrų parkas.

Ekskursijos metu susipažinsime su Klaipėdos miesto kapinių istorija, aplankysime atstatytas J. L. Vynerio, Gerlachų, Berbomų kapavietes, sustosime prie Lietuvos ir užsienio šalių karių palaidojimo vietų, aptiksime XIX a. paminklą, paslaptingai iškilusį iš po žemių ir likusį nesuskaldytą po kapinių griovimo, apžiūrėsime į medį įaugusį kapinių tvorelės metalinį fragmentą.

2020 m. sausio 7 dieną numatomas bendruomeninis renginys Skulptūrų parke, kai kapinės buvo pašventintos prieš 200 metų. Kviečiame mokyklas iki to laiko ateiti į muziejaus organizuojamą ekskursiją, o 2020 m. sausio 7 d. (antradienį) dalyvauti žvakučių uždegimo bendruomeninėje akcijoje.

Dėl registracijos į ekskursiją „SUNAIKINTŲ MIESTO KAPINIŲ ISTORIJA“ ir bendruomeninę akciją (2020-01-07) skambinti telefonu - 846 410528; 8612 84407 arba rašyti - skulpturu.parkas@mlimuziejus.lt

Ekskursijos trukmė: 50 min. Kaina: 4,34 Eur.

Ekskursiją veda direktoriaus pavaduotoja Skulptūrų parkui Sondra Simanaitienė.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.