Naujienos

Lietuvių kalbos dienos 2020

Vasario 16 – kovo 11 d. jau penktąjį kartą mūsų šalyje bei už jos ribų bus organizuojamos Lietuvių kalbos dienos. Jų metu bibliotekose, muziejuose, švietimo įstaigose ir kitur vyksta įvairūs renginiai, skirti lietuvių kalbos prestižui ir sklaidai didinti.

Šiemet prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir Mažosios Lietuvos istorijos muziejus (Didžioji Vandens g.2, Klaipėda), siūlydamas klaipėdiečiams bei miesto svečiams apsilankyti teminiuose edukaciniuose užsiėmimuose.

 

SVARBU! Būtina išankstinė registracija. Dalyvių skaičius ribotas. Užsiėmimai nemokami. Trukmė – 1 val. Vieta: Mažosios Lietuvos istorijos muziejus (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda). Tel. pasiteiravimui: (8 46) 41 05 27

>>>>>>>> 

Vasario 22 d. (šeštadienį) 11 val. KNYGŲ KELIAIS PO MAŽĄJĄ LIETUVĄ

Ne kur kitur, o Mažojoje Lietuvoje gimsta pirmoji lietuviška knyga, pirmasis grožinės literatūros kūrinys, čia jau nuo XVI a. buvo puoselėjama ir saugoma lietuvių kalba. Užsiėmimo metu kviečiame iš arčiau susipažinti su šiuo regionu per raštiją bei ją kūrusias asmenybes. Apsilankykite muziejuje ir pasigaminkite suvenyrinę knygelę!

Registracija: https://forms.gle/dvhrw8kLnF8AxnUG7 

>>>>>>>> 

Kovo 7 d. (šeštadienį) 11 val. XIX A. MOKYKLA MAŽOJOJE LIETUVOJE

Užsiėmimo dalyviai susipažins su pirmųjų mokyklų atsiradimo istorija, dėstomomis disciplinomis, to meto mokymosi priemonėmis, mokinio elgesio taisyklėmis bei bausmėmis, kurios buvo taikomos prasižengusiesiems. Jūsų laukia įdomios praktinės užduotys.

Registracija: https://forms.gle/dVmBAHJrTun9eK3c7 

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.