Naujienos

Muziejaus iššūkis: viktorina, skirta Klaipėdos krašto dienai

Šiandien, sausio 15 d., minime 98-ąją Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos sukaktį. 1923 metų sukilimo sėkmę iliustruoja prasmingi Ievos Simonaitytės žodžiai: „Esame viena tauta, viena žemė, viena Lietuva“. Tarpukariu tai buvo drąsiausias Lietuvos užsienio politikos žingsnis, apie kurį diskutuojama iki pat dabar.

Pažymint šią istorinę datą Mažosios Lietuvos istorijos muziejus kviečia sudalyvauti bei išbandyti savo jėgas virtualioje viktorinoje. Trijų geriausiai pasirodžiusiųjų laukia prizai – muziejaus išleistos knygos. Nugalėtojus paskelbsime dienos pabaigoje Facebook puslapyje Mažosios Lietuvos istorijos muziejus/MLIM ir internetinėje svetainėje www.mlimuziejus.lt

KAIP DALYVAUTI?

Tik šiandien, sausio 15 d., nuo 09:00 iki 16:00 valandos muziejaus FB puslapyje bei svetainėje rasite viktorinos nuorodą su 15 klausimų:

Viktorina: Sausio įvykiai Klaipėdoje 1923 m. („Kahoot!” platforma) >>> 

Prisijungus prie žaidimo įveskite savo vardą (pastaba: jie kartotis negali, tad būkite išradingi). Atsakinėjant labai svarbu ne tik teisingi atsakymai, bet ir kuo greitesnė reakcija (!); be to, kiekvienam iš jų užfiksuoti  turite  ne daugiau nei 30 s. Žaidimo pabaigoje pasidarykite bei išsisaugokite ekrano nuotrauką (screenshot) su savo vardu – tai bus Jūsų „bilietas“ atsiimant prizą.

Sėkmės!

-------------->>>

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus: Marsas, e.budrys, JonasV!!! Laimėtojų laukia mūsų žadėtasis muziejaus leidinys „Kova dėl Klaipėdos: įvykiai ir žmonės“. Dėl prizų atsiėmimo susiekite su mumis el. p. edukacija@mlimuziejus.lt 

Tel. pasiteiravimui 8 601 01 082

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.