Naujienos

Muziejus dalyvauja tarptautiniame projekte „Crossroads in History“ / „Istorijos kryžkelės“

Gruodžio 10–12 dienomis Klaipėdoje ir Gargžduose vyko, įsibėgėjančio projekto „Crossroads in History“/„Istorijos kryžkelės“, partnerių susitikimas. „Crossroads in History“, tai Interreg Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos remiamas projektas, kurio tikslas – plačiau naudoti tyrimų ir pedagogikos metodą „Time Travel“ (Kelionė laiku).

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, Gargždų krašto muziejus ir Klaipėdos universitetas kartu su partneriais iš Švedijos, Lenkijos ir Vokietijos dalyvavo susitikime, kuriame buvo aptarta projekto eiga ir tolimesni planai, svečiai susipažino su Klaipėdos miesto ir krašto istorija, čia vykusiais migracijos procesais. Paskutinioji susitikimo diena buvo skirta „Time Travel“ metodo praktinei veiklai, panaudojant  projekto metu įgytas žinias ir įgūdžius. Užsiėmimo dalyviai pabandė nusikelti į 1253 metų Memelburgą ir patirti ką galėjo reikšti to meto žmonėms dviejų kultūrų susidūrimas – kuršių ir Teutonų ordino.

Projektas truks iki 2021 metų vidurio. Jo metu, visose dalyvaujančiose institucijose, bus sukurtos edukacinės programos naudojant „Time Travel“, taip pat parengtas metodinis leidinys, padedantis kitiems susipažinti su šiuo metodu.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.