Renginiai

Knygų pristatymas Pilies muziejuje

2019 m. lapkričio 14 d. (ketvirtadienį) 18 val. Klaipėdos piliavietėje, Šiaurinėje kurtinoje (Priešpilio g. 2, Klaipėda) bus pristatomos Studien zur Siedlungsgeschichte und Archäologie der Ostseegebiete serijoje išleistos monografijos. Dalyvauja monografijų autoriai ir Prof. Dr. Dr. h.c. Claus von Carnap-Bornheim (ZBSA vadovas).


Prof. Dr. Dr. h.c. Claus von Carnap-Bornheim apibūdins naujausias serijos monografijas ir jų reikšmę Baltijos jūros regiono ir Lietuvos archeologijai.


Dr. Rasa Banytė-Rowell (Lietuvos istorijos institutas) apibendrins savo tyrimus apie vadinamąją Mėmelio kultūrą (Vakarų Lietuvos ir Nemuno žemupio kapinynai) Herberto Jankuhno archyvinio palikimo duomenimis. Dr. Christoph Jahn (ZBSA) pristatys monografiją apie Linkūnų /Linkuhnen kapinyną (Nemuno žemupys, dab. Kaliningrado sritis), kurio medžiaga ypač svarbi baltų ir vikingų santykiams nušviesti.


Dr. Dr. Jaroslaw Aleksei Prassolow (ZBSA) supažindins su tautų kraustymosi laikotarpio kovos peiliais pasklidusiais tarp Sembos pusiasalio ir Nemuno žemupio.

Renginys vyks anglų kalba.

Renginį organizuoja, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas, Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, Lietuvos nacionalinis muziejus ir Lietuvos istorijos institutas.

 Kviečiame dalyvauti.  

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.