Renginiai

Moksleivių konkursas „Pažink senuosius klaipėdiškių darbus“

Balandžio 30 d. įvyko Klaipėdos miesto mokyklų 4 klasių mokiniams skirtas virtualus renginys – jau 15-us metus skaičiuojantis kasmetinis konkursas „Pažink senuosius klaipėdiškių darbus“. Juo siekiama skatinti vaikus domėtis senaisiais krašto gyventojų verslais (linininkyste, bitininkyste, duonos kepimu) bei propaguoti Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus ekspoziciją. Įveikę penkis etapus prizines vietas iškovojo septyni dalyviai.

Pirmoji vieta atiteko Vydūno gimnazijos ketvirtokei Lukrecijai Mažulytei (mokyt. S. Kazdailevičiūtė ir D. Imbrasienė), antroji – Prano Mašioto progimnazijos mokinei Augustei Pukinskytei (mokyt. I. Norkienė). Na, o trečiąja vieta pasidalijo net penki konkursantai: Viltė Butko ir Akvilė Sviderskaitė iš Vydūno gimnazijos, Esmilė Uščiauskaitė ir Mažvydas Karnauskas iš Prano Mašioto progimnazijos, Marta Laužikaitė iš Hermano Zudermano gimnazijos (mokyt. B. Pociuvienė).

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Primename, jog apie prizų atsiėmimą bei kiekvieno moksleivio rezultatus informuosime el. laiškais.

Organizatoriai: Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras

NUOSTATAI >>

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.