Renginiai

Virtuali „Vynerio arbatėlė“

Balandžio 1-oji – tai diena, kuomet minimas žymaus Klaipėdos labdario Juliaus Liudviko Vynerio (1795-1862) gimtadienis. Ta proga kasmet Mažosios Lietuvos istorijos muziejus drauge su J. L. Vynerio paramos ir labdaros fondu sukviesdavo visus į Skulptūrų parke rengiamą tradicinę „Vynerio arbatėlę“. Ten, prie buvusiose miesto kapinėse išsaugoto šio garbingo žmogaus antkapinio paminklo, padėdavome gėlių, pasikalbėdavome prie puodelio arbatos, pasidalindavome gerumo sėklomis.

Šiais metais planavome parką papuošti gėlių alėja. Taip jau nutiko, kad dėl Covid-19 viruso grėsmės susitikti Skulptūrų parke negalėjome, bet nusprendėme dovanoti vienas kitam spalvas ir gerą nuotaiką.

Dėkojame Klaipėdos žydų bendruomenei, prisijungusiai prie šio simbolinio renginio.

Taip pat labai džiaugiamės aktyviomis mokytojomis, kurios karantino sąlygomis subūrė vaikus ir jų tėvelius į virtualią "Vynerio arbatėlės“ šventę.

Malonaus žiūrėjimo!

 *   *   *

Mintimis dalijosi J. L. Vynerio paramos ir labdaros fondo vadovas R. Žukauskas, Klaipėdos žydų bendruomenės pirmininkas F. Puzemskis, „Šatil“ teatro aktorė M. Tarachovskaja ir muziejaus direktoriaus pavaduotoja Skulptūrų parkui S. Simanaitienė:

https://www.youtube.com/watch?v=dbFC61zcNfQ 

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studijos „Kukutis“ vaikų (mokyt. Renata Sondaitė-Bunevičienė) sukurta „Gėlių alėja“:

https://www.youtube.com/watch?v=TCnT1du_5v8 

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos mokinių (mokyt. A. Paulauskienė ir R. Valaikienė) sukurta „Gėlių alėja“:

https://www.youtube.com/watch?v=T9mwaalA8aA 

 

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus naujienas, renginius.